249484

MIKROSKOP, W & H Seibert Wetzlar, 1900-talets första hälft.

Mikroskop i gulmetall, märkt Seibert, samt tillbehör. I trälåda med måtten, l 17, h 38.

Slitage, trälådans gångjärn sitter inte ihop. Ej funktionstestat.

Lähtöhinta
1 500 SEK