Muut
249545

TÄNDARE, 4 st, bl.a. Ronson o Dunhill, 1900-talets andra hälft.

Bordständare Dunhill. H 6,5. Tändare med läderhölje, Ronson. H 5,5. Förgylld tändare, Benlow Golmet. H 6. Bordständare med läderhölje, omärkt. H 7.

Slitage. Repor. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 200 SEK