CASOLETTER/LJUSSTAKAR, ett par, empirestil, omkr 1900.

Mässing på vit marmorsockel. Genombrutet lock vändbart till ljushattar. Dekor av ansiktsmaskaroner. På tripodfot. H 22-24

Slitage, sockeln med repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK