250322

DRYCKESSTOP, 2 st, tenn och trä, 1800-talets slut.

Ena stopet med svängd blomsterdekor samt sköld på livet, lock med dekor av Sveriges riksvapen. Ett stop med blomsterdekor samt dekor av Sveriges riksvapen på livet. H 18.

Slitage. Repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK