Muut Messinki, Kupari & Tina
25065
LJUSSTAKAR, ett par, mässing, Barockstil. 1900-talets andra hälft.
Ljusstakar, ett par, mässing, barockstil. 1900-talets andra hälft.

Tredelad fot, rund ljushållare. Märkta: Metall Made in Sweden. H 30.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK