Kellot
252346

HERRFICKUR MED KLOCKKEDJA, 14k guld, 16 rubis, sk savonettur.

3 boetter 14k, ankargång, vut urtavla med romerska och arabiska siffror, liten sekundvisare, diam ca5,2. Klockkedja pansarlänk, l 29, vikt ca39g. Monogram i relief.

Ej funktionstestad. Slitage. Kedjans springring skadad. Bucklor.

Lähtöhinta
10 000 SEK