Tarjoaminen vasarahuutokaupassa on helppoa

valitse vaihtoehto, joka sopii sinulle parhaiten!

1. Puhelintarjous 2. Online live-tarjous
3. Ostomääräys
4. Tarjous salissa

Lue lisää ja rekisteröidy

Muut Uushopea
25273
TEKANNA PÅ RECHAUD samt TEKANNA, nysilver, Sheffield, England.
Tekanna pÅ rechaud samt tekanna, nysilver, sheffield, england.

Pumpaformade kannor med knopp i form av frukt. Graverad akantusdekor. Volutfötter. L 26-27. Tot h på kanna med rechaud 38.

Brännare saknas. Slitage. Större kannan med bucklor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK