Thomas Lindsay

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1793-1861)
Thomas Lindsay

THOMAS LINDSAY, akvarell, sign.

"Pass of Aberglaslyn", bergsmotiv Wales.

Ej examinerad ur ram. Glas saknas på ram. Något bubbligt. Reva i nedre höger hörn.

Lähtöhinta
3 000 SEK