254418

SKRIVPULPET/BOKSTÖD, svartlackerad, Japan, 1900-talets mitt.

Svartlackerad, bronserade detaljer, framsida flankerad av två ljusblå tofsar, pulpet och låda nedtill. L 46 B 33 H 44,5. Ihopfällbar, låda medföljer, L 41 B 19 H 33.

Slitage. Medföljande låda med skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK