GRÄDDKANNA, silver, empire, Nils Tornberg, Linköping 1814. Vikt ca 143 gram.

Slät med uppsvängd pip, uppsvängt handtag, tre tassfötter. H 12.

Slitage, smärre bucklor, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK