Muut
255145

SMÖRASK, porfyr, Sverige 1800-talets första hälft.

Blybergsporfyr. Rund med fasetterade kanter, lockknopp av mässing. Diam 12, h 9.

Slitage, repor, nagg, del av lockets ytterkant avslagen och medföljer.

Lähtöhinta
8 000 SEK