Olof Arborelius

(Ruotsi, 1842-1915)
Olof Arborelius
(Ruotsi, 1842-1915)

ARBORELIUS, OLOF, olja på pannå. Monogramsignerad.

Stuga. 17 x 25. Intyg a tergo.

Smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
1 200 SEK