Hans Nikolaj Hansen

(Tanska, 1853-1923)
Hans Nikolaj Hansen
(Tanska, 1853-1923)

HANS NIKOLAJ HANSEN, akvarell, sign.

Sängkammarscen, 42 x 62.

Mittveck. Ej examinerad ur ram.

Alkuperä - Provenienssi

Bengt Fredins samling.

Lähtöhinta
2 500 SEK