Fredric Larsén

(Ruotsi, 1829-1897)
Fredric Larsén
(Ruotsi, 1829-1897)

LARSÉN, FREDRIC, ett par, akvareller, sign. o dat. 1883 resp. 1882

Motiv av sadlade hästar. Bildstrl. 15x20

Fuktfläckar, ytsmuts.

Lähtöhinta
2 000 SEK