LITOGRAFISKA TRYCK, ca 175 st, ur von Wrights "Svenska fåglar", A. Börtzells, Stockholm, 1920-tal.

Ej genomgånget.
Bladstorlek 27 x 38.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK