Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

BORDSLAMPOR, ett par, glas, Carl Fagerlund, modell RD 2052, Orrefors.

Lampfot i ofärgat glas med reliefdekor. Signerad RD 2052. Märkta Orrefors. H 30 exklusive montering.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK