Fredrik Wilhelm Scholander

(Ruotsi, 1816-1881)
Fredrik Wilhelm Scholander
(Ruotsi, 1816-1881)

FREDRIK WILHELM SCHOLANDER, akvarell, monogramsign.

Ritning på baksidan sign o dat 1862 medföljer. Oval. Bildstrl. 31x24.

Enstaka fläckar. Något gulnat blad.

Lähtöhinta
4 000 SEK