25889
BORD, 2 st, 1960-70-tal.
Bord, 2 st, 1960 70 tal
Bord, 2 st, 1960 70 tal
Bord, 2 st, 1960 70 tal

Teakfanér, kvadratisk- resp rektangulär skiva med profilerade kanter, raka ben. 75 x 75, h 51. L 65, b 42, h 49.

Slitage med repor och ställvis buktande fanér.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
700 SEK