258986

MÅLNINGAR PÅ RISPAPPER, 6 st, Kina, 1900-tal.

Motiv av bl a fåglar, frukt samt stilleben. 15 -31 x 17-22,5.

Smärre slitage. Fuktfläckar.

Lähtöhinta
1 800 SEK