GRAVYR, 4 st, bl a bemålad gravyr, 1800-tal.

Kostymskisser: Ein Holländischer Schiffer, bemålad gravyr. Holländisches Schiffers-Weib, bemålad gravyr. Garde du Corps à pied, kolorerad tryck. Adjudant supérieur du Palais et Chef d´Etat major de la Garde, kolorerad tryck. Bladstorlek ca 17-18,5 x 27

Smärre slitage. Reva. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 200 SEK