259775

SKRIVSTÄLL, brons, jugend, Herman Bergmans gjuteri, 1900-talets början.

Skrivställ med bläckhorn. Stiliserad dekor av näckrosblad. Sign EH HB KAB. H 8, L 28.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 200 SEK