Tilaa uutiskirjeemme

25983
GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-talets första hälft.
Golvvas, porslin, kina, 1900-talets första hälft.

Bukig form med indragen hals och hänklar i form av lejonmaskaroner. Polykrom dekor av olika föremål, bl.a. blommor och krukor. H 60.

Smärre tillverkningsnagg i mynning.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK