Kellot
260310

FICKUR, guld 18K, Avance Retard, 1900-talets början. Tot vikt 140 g.

Emaljerad urtavla (vikt 111, Diam ca 5. ), kedja (Vikt 29 g, tot l 50.) Penna av guldoublé.

Bruksslitage. Urtavlan med hårsprickor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?