Taide Veistokset
26053
SKULPTUR, brons och sten, trojansk soldat, 1900-talets första hälft.
Skulptur, brons och sten, trojansk soldat, 1900 talets första hälft

Man på stensockel med lans och sköld. H 67.

Några mindre nagg på sockeln

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK