Tilaa uutiskirjeemme

Kalusteet Peilit
26055
SPEGEL, sengustaviansk, omkring 1800.
Spegel, sengustaviansk, omkring 1800.

Rak form. Förgylld och bronserad. Tvådelat gammalt spegelglas. Krön dekorerad med lejonmaskaroner och blomstergirlanger samt akantusblad. H 216

Slitage och obetydligt omarbetad. Smärre färgbortfall.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
12 000 SEK