260702

DAMARMBANDSUR, Certina, 18k guld, 1900-talets sista kvartal. Totvikt 32,7g.

Manuell, kvadratisk boett, guldfärgad urtavla med streckindex, integrerad länk med svensk importstämpel, l 18,5-19. Boettnr. 800688368

Band skadat. Ej funktionstestad. Slitage. Skadad urtavla.

Lähtöhinta
5 000 SEK