260719

FILMAFFISCHER, 2 st, Nils Poppe resp Edvard Persson, 1930-40-tal.

"Det spökar - det spökar", 83 x 57. "Hemliga Svensson", 35 x 46.

Slitage, veck, den mindre med revor.

Lähtöhinta
1 200 SEK