Tilaa uutiskirjeemme

Kellot
26143
GOLVUR, 1800-tal.
Golvur, 1800-tal.
Golvur, 1800-tal.
Golvur, 1800-tal.
Golvur, 1800-tal.
Golvur, 1800-tal.
Golvur, 1800-tal.

Svartlackerat med påklistrad polykrom dekor av ros och bildscen. Vitlackerad urtavla av trä.

En visare saknas. Sprickor, skador. Ett lod, ett ej tillhörande lod och pendel medföljer.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK