261932

PARTI BENFÖREMÅL, 4 delar, orientaliskt, 1900-tal.

2 askar med lock, djurdekor. Bokkniv samt kvinna med paraply. H 5-29,5.

Kvinnans paraply trasigt, avbrutet. En del av djurdekoren saknas. Nagg.

Lähtöhinta
4 000 SEK