REKLAMORIGINAL, 2st, bl.a. TOY-tuggummi,1900-talets mitt.

En ramad Toy, bildstrl 28,5x21.
En oramad pojke med mjölkglas. 38X50.

Slitage. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK