263347

GLASSFORMAR, 3 st, tenn, bl a Cadot et Cie, Frankrike, 1800-tal.

Två formar i form av pagegoja samt svan märkta ”C.C. MARQUE DE FABRIQUE DÉPOSÉE, BREVETÉ, S.G.D.G.” H 20 -27.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK