Muut
264050

LJUSSTAKAR, 2 par, sannolikt Nils Fougstedt, Firma Svenskt Tenn, 1900-talets första hälft.

Tenn. I form av änglar. H 9.

Slitage. Missformade.

Lähtöhinta
2 000 SEK