Abraham Storck

(Holland, 1644-1708)
Abraham Storck
(Holland, 1644-1708)

ABRAHAM STORCK, hans art, olja på uppfodrad duk.

Sjöslag. 57 x 68 cm.

Krackelerad.

Lähtöhinta
12 000 SEK