Tina
266361

STOP, tenn, Carl Gustaf Wigholm Gävle 1851.

Konande form med banddekor. Svängd hänkel. Lock med infälld medalj med porträtt av kung Oscar I. H 28,5.

Smärre repor och slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK