Fedor Ivanovich Chaliapin

(Venäjän federaatio, 1873-1938)
Fedor Ivanovich Chaliapin

FEDOR IVANOVICH CHALIAPIN, tillskriven, blyertsteckning. Signerad.

Porträtt. Bildstrl. 16,5 x 10,7.

Smärre slitage, något gulnad.

Lähtöhinta
4 000 SEK