Tarjoaminen vasarahuutokaupassa on helppoa

valitse vaihtoehto, joka sopii sinulle parhaiten!

1. Puhelintarjous 2. Online live-tarjous
3. Ostomääräys
4. Tarjous salissa

Lue lisää ja rekisteröidy

26731
BAUMGARTNER, ADOLF, JUNIOR, olja på duk, sign A. Baumgartner jun.
Baumgartner, adolf, junior, olja på duk, sign a. baumgartner jun.

Motiv av sjömän i liten båt på stormigt hav. 55 x 68.

Smärre repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
10 000 SEK