HELMUT NEWTON, "Paris", 1975, offsetlitografi, sign.
Ur mappen "Special Collection", nr 21/24. Bladstrl. 38x27. Oramad.
Smärre slitage, enstaka mindre veck. Ytsmuts. Något gulnat, mindre fuktveck nedtill.