Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Aron Jerndahl

(Ruotsi, 1858-1936)
Aron Jerndahl
(Ruotsi, 1858-1936)

SKULPTURER, ett par, brons, bla Aron Jerndahl, 1900-tal.

Stående kvinna på träsockel. Minnesplatta under sockel. Märkt Otto Meyer Eftr. Fud. Sign a.j, -12. H 19.

Havsjungfru. Märkt Kongslev. Tinos. H 16,5.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS