Tarjoaminen vasarahuutokaupassa on helppoa

valitse vaihtoehto, joka sopii sinulle parhaiten!

1. Puhelintarjous 2. Online live-tarjous
3. Ostomääräys
4. Tarjous salissa

Lue lisää ja rekisteröidy

26769
Jan Bohumil Pospisil
(Syntymävuosi 1898)
Pospisil, jan, b, olja på duk, sign.

POSPISIL, JAN, B, olja på duk, sign.

Landskapsmotiv med berg och sjö samt båtar. 61 x 92.

Smärre repor.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 800 SEK