TAVLOR MED RULLGARDIN, ett par,

Oljemålningar med bl.a. motiv av Danae och guldregnet. Rullgardin med historiserande motiv. Bildstrl. ca. 40x48. En nyckel finns.

Trög i vevfunktionen, en saknar nyckel. Smärre krackelyrer och slitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK