268118

UPPLÄGGNINGSFAT, tenn, Petter Lagerwall Jönköping (verksam 1739-47/65).

Konturerat. L 50.

Repor. Baksida med inristat personnummer. Smärre bucklor.

Lähtöhinta
3 000 SEK