269387

SKEPPSUR, Märkt Fabian Höglund Stockholm, 1900-tal.

Urtavla med vibotten. Svarta romerska siffror. Sekundvisare. Diam 29, H 9,5. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Ej funktionstestad. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK