269652

RESEUR, mässing, E Gübelin, Lucerne, tidigt 1900-tal.

Raka sidor med infattat fasetterat glas. Krönande handtag, fyra korta fötter. H 14.

Slitage, ej funktionstestad. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 000 SEK