PARTI KONST, 3 delar. Bla 1700-tal.

Teckning med antikiserade motiv i cirkel, diam 21. Rödkrita med scen av kvinnor och barn 19 x 27 samt akvarell med bergssceneri 35 x 52.

Hårt slitage, skador veck, fläckar.

Lähtöhinta
4 000 SEK