Henry John Yeend King

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1855-1924)
Henry John Yeend King

HENRY JOHN YEEND KING, olja på duk, sign. o dat. 91.

Kvinna matandes höns. 80 x 64.

Krackelyr, smuts.

Lähtöhinta
9 000 SEK