Björn Wiinblad

(Tanska, 1918-2006)
Björn Wiinblad
(Tanska, 1918-2006)

BJÖRN WIINBLAD, litografisk affisch. Sign o dat -56 i trycket.

"ABC Revyen". Monterad på trälister i övre och nedre kant, rullad. Ca 163 x 62.

Kantslitage, fläckar, hoptejpade revor, uppspikad på lister, rullad, veck, tejprester.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet