TEKANNOR MED FAT, ett par, nysilver, CG Hallberg, Stockholm 1920-tal.

Rundad modell med fat, flätat handtag. H 16.

Slitage, repor. Någon enstaka buckla.

Lähtöhinta
1 500 SEK