TRÄSNITT, 4 st, Japan, 17/1800-tal.

Figurkompositioner, Katsushika Hokusai, 3 st, samt möjligen Shunsho, 1st. 21,5x15 - 17x24.

Gulnade samt blekta. Skador, reva.

Lähtöhinta
3 000 SEK