PARTI TENN, 14 delar, bla TESI, 1900-talets andra hälft.

Stop i barockstil, vas, 3 kalkar, 3 bägare. Snapsbägare, supkopp. 4 tallrikar. H 5-19.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK