273055

HERRARMBANDSUR, 2st, Longines Flagship, guld på stål. 1980 samt Montblanc 7050.

Automatisk, datum, silverfärgad urtavla, index med streck, plexiglas. Boettnr. 19168501. Diam ca3,8. Montblanc, stål, tachymeter, kronograf, datum, svart urtavla.

Longines med gravyr på bakboett. Slitage. Glas med repor, repig boett. Armband saknas. Ej funktionstestad. Montblanc slitage, repor, ej funktionstestad, saknar horn och armband, glapp i boetten.

Lähtöhinta
3 500 SEK